תא המדידה היחיד שאני פוגשת לאחרונה הוא בבית הפרטי שלי לפעמים בסלון או בחדר מדרגות (אם זה משהו על הדרך..). בנוסף, אני תוהה, אם גם את כמוני, מתרגשת כשמגיעה לידיך חבילה, למרות שאת יודעת בדיוק מה יש שם ואת בחרת אותה.

אתר קניות און לין הוא לא עיניין חדש בעולם הצרכנות אבל עבורי הוא כן. ראשית, כי אני קצת ״אולד סקול״ ובדרך כלל מעדיפה תמיד את הדברים הישנים בעלי המגע הפיסי, כמו מגע נייר ספר, מגזין בפרינט ועפרון על פני מקלדת. לכן, כשהתופעה כבשה גם אותי, הופתעתי.

שאלות כמו איך אקנה בגד מבלי להרגיש אותו? מה יקרה אם לא אהיה מרוצה? מזמן התפנו לטובת הזמן החשוב אותו אני מרוויחה. לא עוד נסיעה ברכב, חיפוש חניה, מדידה, מסע שכנועים מצד המוכרת, כסף על חניה ופקקים.

נושא נוסף וחשוב הוא הקניה החכמה, אני קונה בדיוק מה שאני מחפשת. כשאנחנו בחנות, לא פעם, אנחנו מתפשרות או רוכשות פריטים שאנחנו לא צריכות באמת או פשוט נמצאות תחת לחץ. בקניות און ליין זה רק את בלי קולות רקע.

חנות בצורתה האנושית תמיד תישאר רלוונטית. היא לא מוחלשת על ידי קניות און ליין אלא מתחזקת כאשר אנחנו כקונות, חכמות יותר, חשופות ליותר מעצבים, קולות, הלכי רוח וטרנדים.

הודיה בנעים